linia
linia
polski
angielski

LUNCH SERVICE

OFERTA DLA FIRM

WYBIERZ I KLIKNIJ
JEDNĄ Z OFERT

diagram
Zaopatrzenie punktów gastronomicznych
Lunch dla firm
Obsługa imprez firmowych
punkt 1

ZAOPATRZENIE PUNKTÓW GASTRONOMICZNYCH

linia

Oferta przeznaczona jest dla punktów gastronomicznych i grupowego żywienia, jadłodajni, bufetów oraz barów. 
Dla osób prowadzących własny lokal gastronomiczny jest to okazja świetnego urozmaicenia stałej oferty. W ramach Państwa działalności restauracyjnej, oferujemy urozmaicenie menu w gotowe zestawy sushi, przygotowane według Państwa uznania (zestawy klasyczne, wegetariańskie, różnych rozmiarów). Jesteśmy otwarci na dostosowanie oferty indywidualnie dla każdego Klienta, w zależności od charakteru obsługiwanego miejsca. 
Oferowane Państwu zestawy są pakowane w dostosowane do przechowywania opakowania, a nasza firma zapewnia transport zamówienia z ustaloną z Klientem częstotliwością.
Oferta ustalana indywidualnie - wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klienta jesteśmy w stanie elastycznie dopasować ilość i rodzaj przygotowywanych zestawów do Państwa zapotrzebowań.

punkt 2

LUNCH DLA FIRM

linia

Działamy w branży gastronomicznej od wielu lat i dysponujemy dużym doświadczeniem we współpracy z firmami w zapewnieniu cateringu na terenie zakładu pracy. Oferujemy zestawy lunchowe dla pracowników Państwa firm z możliwością ustalenia dowolnej ilości dni dostawy w miesiącu. Naszą ofertę jesteśmy w stanie dopasować indywidualnie do oczekiwań Państwa firmy - dysponujemy bogatym menu, w którym każdy może znaleźć coś dla siebie. Zapewniamy także posiłki wegetariańskie oraz uwzględniające diety eliminacyjne czy zdrowotne. Wszystkie nasze zestawy są przygotowywane z uwzględnieniem zapotrzebowania naszych Klientów na zdrowe, odpowiednio zbilansowane posiłki. Dbamy o estetykę każdego zestawu, aby zapewnić Państwu codzienny lunch w pełni spełniający Państwa oczekiwania.

punkt 3

OBSŁUGA IMPREZ FIRMOWYCH

linia

Nasza oferta obejmuje pełną obsługę gastronomiczną na szelkiego rodzaju imprezach biznesowych, spotkaniach okolicznościowych oraz jubileuszach prywatnych i firmowych. Mamy wieloletnie doświadczenie w realizowaniu tego rodzaju wydarzeń i chętnie dostosujemy naszą ofertę do wymagań konkretnego Klienta. Współpracowaliśmy już z licznymi instytucjami, obsługując imprezy do 250 osób. Chętnie bierzemy udział w organizacji spotkań bardziej kameralnych, z ograniczoną liczbą osób (urodziny, jubileusze pracownicze). Do obsługi wydarzenia zapewniamy doświadczonych pracowników, którzy oprócz obsługi kelnerskiej mogą przygotować także pokaz przygotowywania sushi na terenie imprezy. Tego rodzaju atrakcja to ciekawe urozmaicenie spotkania, które zawsze cieszy się wielkim zainteresowaniem gości. Ofertyjemy możliwość zrealizowania wydarzenia w lokalu Klienta, jak również w plenerze, także w ramach zewnętrznej oferty wyjazdowej (wyjazdy integracyjne). Dysponujemy własnym sprzętem niezbędnym do zapewnienia kompletnej obsługi gastronomicznej i bierzemy na siebie całość organizacji od strony gastronomii.

Zaopatrzenie punktów gastronomicznychLunch dla firmObsługa imprez firmowychZaopatrzenie punktów gastronomicznychLunch dla firmObsługa imprez firmowych